Pergoly

pergoly na míru

Hliníkový přístřešek ARTOSI

Nabízíme Vám moderní pergolu s jedinečným designem. Při realizaci máte možnost individuálních úprav.

Pokud potřebujete ochránit svůj vůz, nabízíme Vám hliníkový přístřešek pro auta CARPORT ARTOSI, který je vyvinutý s důrazem na kvalitu a přesnost provedení.

Uvnitř konstrukce najdete integrovaný odvod vody, máte navíc možnost LED osvětlení po celém obvodu přístřešku. Celá konstrukce má dlouhou životnost a je odolná vůči všem nepříznivým vlivům počasí. 

Přednosti &

Pergoly na míru jsou navrženy a vyrobeny tak, aby dokonale odpovídaly vašim potřebám a vkusu. Budou tedy vypadat tak, jak si přejete, a budou se hodit do stylu vašeho domu a zahrady.

Tyto pergoly jsou vyráběny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vydržely dlouhou dobu. Tím získáte pergolu, která vám bude sloužit mnoho let, a nebudete muset řešit problémy s pravidelnými opravami nebo výměnami.

Pergoly jsme navrhli tak, aby se přizpůsobovaly Vašim potřebám. Budou mít správnou velikost, tvar a umístění, aby dokonale fungovaly jako venkovní obývací prostor. Navíc budou mít možnosti přizpůsobení podle vašich požadavků, jako jsou například ovládání slunečního záření, zatáhnutí plátna nebo nastavení osvětlení.

Z těchto důvodů je volba pergol na míru dobrým rozhodnutím, pokud hledáte estetické, funkční a trvanlivé řešení pro Váš venkovní prostor.

Nabízíme dvě varianty pergol dle jejich rozdílných specifik. Přečtěte si více informací a vyberte si tu svou. 

Bioklimatické pergoly

Moderní a funkční zastřešení terasy

Bioklimatické pergoly jsou luxusním a hlavně funkčním doplňkem na terasy i zahrady. Díky naklápěcímu systému lamel můžete jednoduše přizpůsobovat prostup slunečních paprsků Vašim potřebám.

Úplný stín, nebo naopak plné sluneční světlo, to vše dokáží bioklimatické pergoly. Tato konstrukce plní při úplném dovření funkci pevného stropu, který Vás uchrání při nepříznivém počasí. Můžete si tedy vychutnat letní chvíle i při dešti nebo přeháňce. Pokud konstrukci naplno otevřete, získáte opticky otevřený prostor  plný světla.

Pergola se dá kombinovat se stíněním bočních stěn, ať už formou screenové rolety, nebo třeba venkovních žaluzií.

Mohu Vám

Potřebujete poradit s výběrem pergol, venkovních žaluzií nebo screenových rolet, které naplní všechna Vaše očekávání? Zajímá Vás více technických informací? Rád Vám na vše odpovím. 

Barevné variace

Konstrukce a lamely

DB702

DB703

RAL7016

RAL7016S

RAL8014M

RAL9006

RAL9007

RAL9010M

RAL8014S

RAL9006S

RAL9007S

RAL9010S

S posuvnou střechou

Funkční ochrana před sluncem i deštěm

Pergoly s posuvnou střechou Vám dopřejí výhled na modré nebe a zároveň ochranu před slunečními paprsky, stejně jako před deštěm nebo sněhem.  

V této kategorie získáte možnost nastavovat si zastínění podle svých aktuálních potřeb. Pokud je slunce ostré a potřebujete stín, jednoduše zatáhnete střechu. Ta Vás uchrání i před nepříznivým počasím a odolá i silnému větru. Chcete-li naopak nebe nad hlavou, pergolu můžete stáhnout, čímž opticky otevřete a zvětšíte prostor. Žádné počasí už Vám nezhatí plány a příjemné posezení s přáteli nebo rodinou. 

Mohu Vám

Potřebujete poradit s výběrem pergol, venkovních žaluzií nebo screenových rolet, které naplní všechna Vaše očekávání? Zajímá Vás více technických informací? Rád Vám na vše odpovím. 

Barevné variace

Konstrukce a lamely

DB702

DB703

RAL7016

RAL7016S

RAL8014M

RAL9006

RAL9007

RAL9010M

RAL8014S

RAL9006S

RAL9007S

RAL9010S

Barvy potahů

SLTZ86+2044

SLTZ86+2044

SLTZ86+2047

SLTZ86+2044

SLTZ86+2135

SLTZ86+2148 NOVÁ

SLTZ86+2148

SLTZ86+2167

SLTZ86+2175

SLTZB92+1043

SLTZB92+1044

SLTZB92+1046

SLTZB92+2135

SLTZB92+2171

SLTZ+2044

SLTZ+2047

SLTZ+2051

SLTZ+2051+RUB

SLTZ+2135

SLTZ+2167

SLTZ+2175

SLTZ86 NOVÁ

SLTZ86+2012

Varianty ovládání

Ovládejte snadno na dálku

Dříve byla automatizace domácnosti pouze pro omezenou skupinu lidí. Nyní jsou chytré rolety nebo žaluzie, automatizace přístupu a jiné funkce přístupné pro každého zákazníka.

Přidejte do svého domova nové technologie a funkce pomocí našeho jednoduchého řešení. Kombinujte všechna chytrá zařízení. 

Vytvořte si chytrou domácnost

Se systémem automatizace domácnosti TaHoma® switch posouváte pohodlí na vyšší úroveň. Umožňuje Vám ovládat z chytrého telefonu nejen vratové pohony, ale také vaši bránu, alarm, zámek, rolety a další připojená zařízení.

Veškeré své vybavení můžete spravovat jednotlivě nebo po skupinách prostřednictvím scénářů.

Vyberte si řešení podle vašich potřeb

Nastavte si scénáře tak, aby vyhovovaly vašemu životnímu stylu v různých klíčových hodinách. Náš systém Vám může ušetřit cenný čas. 

Vytvořte si například scénáře pro příchod / odchod, dobré ráno / dobrou noc, grilování na terase / filmový večer. Bude záležet na Vás, které funkce nejvíce využijete. 

Pokud si nebudete jisti vhodným řešením, rádi Vám poradíme.

Vše ovládáte jediným stisknutím

Všechny systémy můžete jednoduše ovládat pouhým stisknutím tlačítka. Naše ovladače svou elegancí hravě zapadnou do každého interiéru.

Přidejte do své automatizované domácnosti také sofistikovaná čidla a už nebudete muset myslet na to, abyste zatáhli markýzu před větrem. Čidla to zařídí za vás!
Nechte zařízení chytrého domu přizpůsobit se Vašemu životnímu rytmu. Váš dům, Vaše pravidla.

Realizace

Máte další otázky? Chcete zadat nezávaznou poptávku? Neváhejte a ozvěte se nám pomocí tohoto formuláře ->,

nebo nás zastihnete na uvedených kontaktech.

Navrhneme technické řešení nebo přímo zpracujeme kalkulaci dle zadaných podkladů.