venkovní rolety

Rolety

Venkovní předokenní rolety zajistí ochranu před sluncem, snižují hluk a mají skvělé termoregulační vlastnosti. 

S venkovními roletami chráníte nejen svá okna, ale i své soukromí. Díky schopnosti snižovat úroveň hluku zvenčí Vás už nebude nic rušit, ať už pracujete, nebo relaxujete. Při úplném stažení rolety nepropustí žádné světlo, můžete tedy klidně spát v naprosté tmě. Průnik světla do místnosti si sami regulujete úrovní stažení rolet. 

Skvěle se hodí do oken chalup, přízemních obchodů nebo pater domů. Můžete je navíc opatřit integrovanou sítí proti hmyzu nebo pojistkou proti vytažení. Ta zvýší bezpečnost domu a  znesnadní přístup zlodějům.

Nabízíme Vám základní klasické provedení lamel a luxusní typ S-Onro.

Přednosti &

Venkovní rolety jsou ideálním řešením pro většinu oken, proto je mají zákazníci v oblibě. Zvolte si dekor a typ dle Vašich představ a obohaťte svůj dům o designový a ochranný stínící prvek. 

U našich venkovních rolet ručíme jak za kvalitu materiálů, tak za vysokou úroveň výroby a montáže. Všechny námi nabízené venkovní rolety jsou vysoce odolné vůči nepříznivým vlivům počasí. 

Venkovní rolety přizpůsobíme přímo Vašim oknům. Přijeďte se podívat do našeho studia, nebo si vyberte na našich stránkách. Rolety lze vysunovat do různých úrovní přesně podle toho, jak potřebujete. Při jejich zatažení poskytují úplnou tmu, zároveň tlumí hluk zvenčí. 

Termoregulační vlastnosti venkovních rolet jsou skvělé, pomohou Vám tedy ušetřit a zároveň chránit životní prostředí.  Věříme, že díky výše zmíněnému se stanou skvělým doplňkem Vaší chaty nebo domova.

Venkovní rolety dělíme podle toho, jestli stavbu či rekonstrukci teprve plánujete (podomítkové), nebo už Váš dům stojí a do fasády je skrýt nelze (dodatečné).

Podomítkové

Populární řešení pro novostavby

Plánujete stavbu domu, chaty nebo rekonstrukci? Podomítkové rolety jsou vhodným stíněním právě pro Vás.

Podomítkové rolety patří mezi oblíbené stínění oken domů, bytů i chat. Jejich instalaci plánujeme předem, a proto jsou při úplném vytažení rolety ukryté v omítce. Díky možnosti různě rolety stahovat regulujete propouštění ideální hladiny světla do interiéru.

Instalace probíhá v rámci hrubé stavby jako celek. Lišty jsou kotveny do rámu okna a box je nadsazen tak, aby nevadil výhledu a bylo jej možné zakrýt omítkou.

Venkovní rolety zvyšují bezpečnost domu a ušetří Vám spoustu peněz. 

Níže naleznete různé typy rolet a jejich barevné variace. 

Mohu Vám

Hledáte ideální markýzu nebo jiné stínění vhodné pro Vaše potřeby, ale nejste si jisti výběrem? Zajímají Vás další informace ohledně venkovních rolet? Ozvěte se mi, rád Vám pomohu. 

Barevné variace

Barvy rolet

02 svetle seda

01 bila

38 antracit seda

07 přírodní natural

35 pískova bežová

09 bronzova

27 kremova

27 slonova kost

30 jamaica

03 tmavě hněda

04 světle béžová

13 mechově zelená

05 tmavě béžová

23 světlejší šedá

86 ořech nut

22 zlaty dub

Dodatečné

Pokud už Vás dům stojí, nabízíme řešení

Dodatečné venkovní rolety jsou instalovány bez zásahu do fasády vně okna pomocí přiznaného krytí navíjení rolet.

Dodatečná montáž venkovních rolet se provádí v situaci, kdy už nelze roletu skrýt do fasády. I s přesto jsou velmi elegantním doplňkem domu a plní veškeré termoregulační i odhlučňovací funkce. 

Tento typ venkovních rolet je vhodný pro již hotové stavby, bytové domy nebo instalace ve vyšších patrech, kde není přípustný jakýkoliv zásah do hotové fasády objektu. 

Rolety lze doplnit o integrovanou síť proti hmyzu. 

Venkovní rolety zvyšují bezpečnost domu a ušetří Vám spoustu peněz. 

Níže najdete typy rolet a jejich barevné odstíny. 

Mohu Vám

Hledáte ideální markýzu nebo jiné stínění vhodné pro Vaše potřeby, ale nejste si jisti výběrem? Zajímají Vás další informace ohledně venkovních rolet? Ozvěte se mi, rád Vám pomohu. 

Barevné variace

Barvy rolet

02 svetle seda

01 bila

38 antracit seda

07 přírodní natural

35 pískova bežová

09 bronzova

27 kremova

27 slonova kost

30 jamaica

03 tmavě hněda

04 světle béžová

13 mechově zelená

05 tmavě béžová

23 světlejší šedá

86 ořech nut

22 zlaty dub

Varianty ovládání

Ovládejte snadno na dálku

Dříve byla automatizace domácnosti pouze pro omezenou skupinu lidí. Nyní jsou chytré rolety nebo žaluzie, automatizace přístupu a jiné funkce přístupné pro každého zákazníka.

Přidejte do svého domova nové technologie a funkce pomocí našeho jednoduchého řešení. Kombinujte všechna chytrá zařízení. 

Vytvořte si chytrou domácnost

Se systémem automatizace domácnosti TaHoma® switch posouváte pohodlí na vyšší úroveň. Umožňuje Vám ovládat z chytrého telefonu nejen vratové pohony, ale také vaši bránu, alarm, zámek, rolety a další připojená zařízení.

Veškeré své vybavení můžete spravovat jednotlivě nebo po skupinách prostřednictvím scénářů.

Vyberte si řešení podle vašich potřeb

Nastavte si scénáře tak, aby vyhovovaly vašemu životnímu stylu v různých klíčových hodinách. Náš systém Vám může ušetřit cenný čas. 

Vytvořte si například scénáře pro příchod / odchod, dobré ráno / dobrou noc, grilování na terase / filmový večer. Bude záležet na Vás, které funkce nejvíce využijete. 

Pokud si nebudete jisti vhodným řešením, rádi Vám poradíme.

Vše ovládáte jediným stisknutím

Všechny systémy můžete jednoduše ovládat pouhým stisknutím tlačítka. Naše ovladače svou elegancí hravě zapadnou do každého interiéru.

Přidejte do své automatizované domácnosti také sofistikovaná čidla a už nebudete muset myslet na to, abyste zatáhli markýzu před větrem. Čidla to zařídí za vás!
Nechte zařízení chytrého domu přizpůsobit se Vašemu životnímu rytmu. Váš dům, Vaše pravidla.

Realizace

Máte další otázky? Chcete zadat nezávaznou poptávku? Neváhejte a ozvěte se nám pomocí tohoto formuláře ->,

nebo nás zastihnete na uvedených kontaktech.

Navrhneme technické řešení nebo přímo zpracujeme kalkulaci dle zadaných podkladů.